Zapisz się do newslettera i zyskaj 5% zniżki na pierwsze zakupy *

O nas

Kotka Klara pracuje

3 Kocie Przygody

3 Kocie Przygody to marka handlowa należąca do małej rodzinnej firmy pod nazwą ATET KIN Sp.  z o.o., stworzona z miłości i prawdziwej pasji do kotów. 

Dlaczego 3 Kocie Przygody?

To Klara, Kacper i Kuba – nasze trzy kotki rasy brytyjskiej krótkowłosej, które są z nami od września 2020 roku. Kochamy je całym sercem, mamy szczęście obserwować, jak rosną i się zmieniają. Chcemy dla nich jak najlepiej, dlatego dużo czasu poświęciliśmy na zgłębienie wiedzy o ich potrzebach, zwyczajach, etapach rozwoju i zachowaniach.

Nasza historia zaczęła się jednak wcześniej i choć była dla nas bolesną lekcją, na zawsze zmieniła nasze podejście do opieki nad kotami. Jeśli chcesz poznać historię Lucka i
Tadzia, kliknij Tutaj.

Chcąc nauczyć się jak najwięcej jeszcze zanim nasza wspaniała trójka zamieszkała z nami, zauważyliśmy, że wiele powszechnie dostępnych informacji jest niejasnych, a nawet sprzecznych. Natomiast wartościowe publikacje zwykle napisane są trudnym do rozszyfrowania żargonem lekarskim, który często pozostawia czytelnika z wrażeniem, że po lekturze tekstu rozumie jeszcze mniej, niż na początku. Dlatego powstał pomysł utworzenia naszym kotkom konta na Instagramie, gdzie – poza ich ślicznymi fotkami (tak, mamy świra na ich punkcie i lubimy się chwalić) – postanowiliśmy zamieszczać także posty edukacyjne

Pojawiały się więc przydatne informacje dotyczące chorób, profilaktyki, szeroko pojętej opieki nad kocią gromadką, a także cytaty i różne ciekawostki. Z czasem nasz apetyt na dzielenie się zdobytą wiedzą urósł na tyle, że jedna platforma przestała nam wystarczać. Tak narodził się pomysł na stworzenie przestrzeni, która pozwoli nam dzielić się nie tylko zdobytą wiedzą i z każdym dniem większym doświadczeniem, lecz także zebrać w jednym miejscu produkty, które z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wszystkim opiekunom kotów. Tak właśnie powstał nasz wyjątkowy sklep..

Czym są 3 Kocie Przygody?

 To przede wszystkim sklep z wyjątkowymi produktami bo w naszej przestrzeni każdy nawet najmniejszy czworonożny przyjaciel – kot ma prawo czuć się wyjątkowo i pięknie. Cieszyć się z zabawy i czasu spędzonego z opiekunem. Być traktowany jak ktoś ważny i bliski.  Postawiliśmy na  produkty naturalne, kreatywne i te, które ułatwiają codzienne, wspólne życie i wspólne podróże te dalekie i te bliskie. Niektóre z nich szczególnie przypadły do gustu naszym kotom i na stałe zagościły w domu. Integralną częścią platformy 3 Kocie Przygody jest także blog, na którym pokazujemy, jak rosną nasze koty, jak zmieniają się ich potrzeby, jak różnią się między sobą, jak kształtuje się dynamika hierarchii w kocim stadku. Uważamy, że nasze doświadczenia z kotami mogą być źródłem wielu cennych wskazówek dla innych opiekunów..

Kacper odpoczywa

3 Kocie Przygody to znacznie więcej niż marka handlowa – to nasza miłość i pasja. Po prostu wiemy, że zdrowy i radosny kot to szczęście w naszych sercach.

Klara kotka rasy brytyjskiej krótkowłosej

Chcesz poznać Klarę, Kubę i Kacpra bliżej? O tym, jak dostaliśmy kota na ich punkcie przeczytasz TUTAJ:)

PRZYJACIELE, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY !!!

Mamy kilku ważnych dla nas przyjaciół i chcemy ich wam przedstawić.
  1. Nasz opiekun p. Adrian z IMKER, dzięki niemu i Marcie, Milenie i Monice panujemy nad produktami i wszystkie zamówienia wychodzą na czas z magazynu.
  2. Nasza księgowa p. Beata z biura rachunkowego BTK Sp. z o.o. bez której zginęlibyśmy w gąszczu dokumentów, terminów, deklaracji i podatków. To dzięki niej jesteśmy spokojni o finanse.
  3. Nasi opiekunowie strony sklepu, czyli ma działać –  Les Amis Reunis Publishing z Danielem i Kubą na pokładzie. 
Masz pomysł i chcesz z nami współpracować?

Lubimy wyzwania i ciekawi jesteśmy nowinek. Jeżeli masz  pomysł i do tego nieszablonowy – taki od czapy, to już jesteśmy po drzemce i z zapałem słuchamy ciebie.

  • Wystarczy, że napiszesz do nas na e-mail:  sklep@3kocieprzygody.pl lub wypełniając formularz kontaktowy. Jeżeli tylko nas zaciekawisz tak, że odpuścimy sobie drzemkę to na pewno  odpiszemy.
  • Pisząc nie zapomnij w kilku słowach napisać w jakim wspólnym obszarze chciałbyś/chciałabyś z nami tworzyć, działać. 
  • Warunek – nasza współpraca nie może nikogo krzywdzić, szczególnie zwierząt.
Granda - Banda, czyli Klara, Kuba i Kacper
pl_PLPolish